Проведение семинаров, Юридические услуги

Юридическое обслуживание

Юридическая компания «IDM-Проект»®

 
Юридична компанія "IDM-Проект"®

Більше 18-ти років Юридична Компанія ТМ "IDM-Проект"® надає юридичні послуги в Одесі. Наша компанія - це команда професіоналів і однодумців, які відповідально підходять до своєї спільної справи. Наші клієнти отримують максимально можливу гарантію позитивного вирішення питань і проблем.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА

Консультують тільки досвідчені юристи, податкові консультанти. Можливі форми консультацій: усна, письмова, з виїздом до клієнта.

СУДОВЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Складання процесуальних документів, досудове вирішення спору, судове представництво, представництво на етапі виконавчого провадження.
- Цивільний суд
- Господарський
- Апеляційні суди
- Адміністративний суд

СУПРОВІД УГОД ІЗ НЕРУХОМІСТЮ

Перевірка документів на нерухомість; перевірка продавця/покупця. Розробка договорів, формування пакета документів. Супровід у нотаріуса. За необхідності, присутність під час угоди.
- комерційна нерухомість
- нерухомість фізосіб

ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ

Стягнення боргів організацій, юридичних осіб, фізосіб. Накладення арешту та заборон на вчинення правочинів

СКЛАДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Оформлення та розробка договорів, претензійно-судові документи. Підготовка документів для реєстрації ЮО, внесення змін до реєстраційних карток.

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Комплексне юридичне обслуговування діяльності юридичних осіб та приватних підприємців - повний аутсорсинг юридичних послуг або командна робота з діючим юридичним відділом підприємства (прийняття часткових функцій). Участь у перемовинах. Складання та візування документів.