Проведение семинаров, Юридические услуги

КЛУБ Бухгалтерів

З великим задоволенням і гордістю представляємо Вам наш КЛУБ Бухгалтерів. Дозвольте трохи "пролити світло" на наше дітище, якщо Ви з ним ще не знайомі. Клуб був створений з ініціативи клієнтів IDM-Проект, які часто відвідували наші відкриті бухгалтерські семінари, але не мали змоги зустрічатися зі своїми колегами частіше. І в травні 2008 року при IDM-ПроектÒ був створений перший на Півдні України - КЛУБ Бухгалтерів. І донині, аналогів в Одесі немає.

Що з себе представляє наш КЛУБ Бухгалтерів

Насамперед, це зустріч однодумців, колег, щоб обговорити в невимушеній, дружній атмосфері нагальні теми - питання ведення господарської діяльності підприємства, проблеми оподаткування, захист бізнесу від протиправних дій перевіряючих органів, контрагентів та багато іншого! Обмін досвідом, обговорення численних змін у законодавстві - все те, що так необхідно в професійному житті кожного бухгалтера. Члени Клубу можуть виносити свої питання на розгляд на черговому засіданні.

Переваги членів Клубу

Зустрічі відбуваються щомісяця. А двічі на рік (день народження Клубу і Новий рік) ми проводимо незвичайні засідання - які передають святковий настрій! Як правило, зустрічі Клубу відбуваються у 20-х числах місяців, щоб можна було підбити підсумки, обговорити зміни, отримати рекомендації для роботи.

Переваги членів Клубу:
- Безкоштовна юридична консультація (один раз на квартал);
- Допомога та сприяння у працевлаштуванні;
- Знижки на бухгалтерські семінари;
- Електронна версія засідання Клубу (new).

Михайло ЦУРКАН

Михайло ЦУРКАН - спікер засідань КЛУБУ Бухгалтерів IDM-Проект. Старший партнер "IDM-Проект"®. Бізнес-консультант з податкового планування, оптимізації оподаткування, побудови юридичних схем роботи. З 2004 року проводить правовий аудит підприємств, різних напрямків бізнесу і форм власності. З 2006 року проводить відкриті та корпоративні семінари.

Ірина ГЕРМАН-ЦУРКАН

Директор "IDM-Проект" з 2004 року. Організатор семінарів, тренінгів, курсів. Автор програм виїзних поїздок і семінарів за кордон.

Катерина КУЗЬМІШЕНА

Менеджер по роботі з КЛУБниками. Менеджер із розвитку.