Проведение семинаров, Юридические услуги

 
Консалтингова компанія ТМ "IDM-Проект"®

Нашу Компанію було створено в 2004 році. За минулі роки, ми успішно провели понад 1000 семінарів за такими напрямками, як: бухгалтерський облік і оподаткування, право, фінанси, управління і менеджмент, маркетинг, продажі, логістика, транспортне експедирування, ЗЕД, безпека бізнесу та ін. Наші семінари орієнтовані в основному на власників компаній, фінансових директорів, бухгалтерів, економістів, юристів.

Основні форми навчання

- відкриті семінари - заняття у вигляді лекцій з відповідями на запитання учасників семінару. Учасники можуть заздалегідь надіслати свої запитання і на них обов'язково дадуть відповідь під час семінару.
- семінари-практикуми - лекційні блоки в супроводі практичних занять. Учасники за допомогою практичних прикладів розбирають питання, що цікавлять.
- тренінги - інтенсивна форма навчання, в режимі активного використання практичних вправ, ділових і рольових ігор, призначена для формування певних навичок.
- корпоративні семінари - це тільки індивідуальний підхід: тему обирає клієнт, а ми розробляємо програму навчання, з урахуванням специфіки діяльності замовника. Місце проведення максимально комфортне для клієнта - наш сучасний навчальний клас або ж офіс замовника.

Всім нашим Клієнтам, які пройшли навчання в рамках наших семінарів і тренінгів, ми видаємо Сертифікат.

Виїзні семінари за кордон - це чудова можливість поєднати ділову поїздку і розкішний відпочинок. А витрати на такий семінар 100%но лягають на витрати підприємства!

 
ЯК І ДЕ ПРОХОДЯТЬ НАШІ СЕМІНАРИ

Усі наші семінари та тренінги проходять у сучасних комфортабельних залах, де нічого не відволікає Слухача, а все налаштовує на плідну роботу. Семінари читають виключно висококваліфіковані лектори - кожен професіонал у своїй галузі знань, з багаторічним досвідом викладання і багатим практичним досвідом. Усі учасники семінарів отримують ексклюзивні методичні посібники (добірку рідкісних нормативних матеріалів, статей, роз'яснень) - причому, як у друкованому, так і в електронному вигляді, необхідні аксесуари для роботи, канцелярію.

Під час семінарів передбачені перерви на обід та кава-брейки - шеф-кухар ресторану потішить усіх Слухачів вишуканими стравами та десертами, а після смачного обіду - з новими силами за роботу!

 
Виїзні семінари

Виїзні семінари за кордон - це чудова можливість поєднати ділову поїздку і розкішний відпочинок. А витрати на такий семінар 100%но лягають на витрати підприємства!

З наших реалізованих проектів - це семінари в таких країнах, як: Туреччина, Чехія, Франція, Австрія, Іспанія, Латвія. Ну і звісно ж ми не забуваємо про нашу рідну країну (Карпати, Львів та багато інших цікавих пропозицій!)

Також, Ви можете скористатися нашими послугами в якості туристичного агентства. Ми будемо Вашим особистий менеджером і підберемо для Вас будь-який тур - груповий або індивідуальний, екскурсійний або пляжний, автобусний або авіа.

 
Проект ЮРИДИЧНИЙ МІНІМУМ тм

Проект було запущено у вересні 2006 року. Проект включає в себе однойменний Курс "Юридичний мінімум для Бухгалтера" та низку семінарів, спрямованих на юридичні тематики, орієнтовані на працівників фінансових сфер (бухгалтерії, економістів, фінансистів). Корисний і цікавий цей Проєкт буде також і для керівників підприємств, юристів.

Мета Проекту:
- Забезпечити Бухгалтера певним "юридичним багажем", який дасть змогу заощаджувати багато часу;
- Навчити "ефективним" методам роботи з перевіряючими органами;
- Приділити належну увагу договорам (складання, укладення, недійсність);
- Дати максимально знань у мінімальні терміни.

Підготовка до семінару

IDM Project

Прага з IDM-Проект

Наша команда

Цуркан Михайло
Цуркан Михайло

Директор

Герман-Цуркан Ірина
Герман-Цуркан Ірина

Директор

Геркогло Лідія
Геркогло Лідія

Головний бухгалтер

Ноздрін Олексій
Ноздрін Олексій

Адвокат

Пєшковатова Катерина
Пєшковатова Катерина

Начальник відділу продажів

Кузьмішена Катерина
Кузьмішена Катерина

Менеджер з розвитку